13-02-2012 07:24
911
Sevgililer Gününe Özel

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala o gece size eşlik edecek makyajınızı önceden mutlaka prova edin. Günlük hayatınızda değil ama özel bir gecede makyajınızda o gecenin şıklığına ayak uydurmalı. Pırıl pırıl gözler veya ışıltılı dudaklar sizi gecenin karanlığında daha belirgin kılacak. Bu özel günde eşinizle veya sevgilinizle özel bir gece geçirmeyi planladıysanız herşeyinizle kusursuz görünmelisiniz.

Göz makyajı, saç modeli, dudaklar en dikkat çeken yerlerinizdir. 14 şubat sevgililer gününde, tamamen farklı ve “dişi” olarak eşinizin veya sevgilinizin başını döndürebilirsiniz.


Kristal kıvrımlar
Nasıl yapabilirsiniz: Doğal tonlarda yaptığınız göz makyajınızın üzerine takma kirpiklerinizi ekleyin. Yapışkanlar kendiliğinden görünmez hale gelecek fakat yinede üzerine simli eyeliner geçin. Gümüş veya altın tonlarında pigment veya pigmentasyonu bol bir far ile kirpiklerinizi de süsleyin.


Saç makyajı
Nasıl yapabilirsiniz: Gece saçlarınızın ışıl ışıl parlamasını istiyorsanız saçlarınıza maşa yardımıyla geniş bukleler yapın. Dalgalı modeller saçınızın daha parlak görünmesini doğal yollardan sağlayacaktır. Saç şekillendirme işi bittikten sonra sabitlemek amacıyla saç spreyi sıkın. İsterseniz saç uçlarına isterseniz tamamına altın veya gümüş rengi simler dökün. Üzerinden tekrar saç spreyi ile geçerek simlerin sabitlenmesine yardımcı olun.

 


Galaksi tırnaklar
Nasıl yapabilirsiniz: Tırnaklarınıza siyah oje sürün ve kurumasını bekleyin. Sünger yardımıyla tırnaklarınızın yarısından uç kısımlarına doğru lacivert oje uygulayın. Lacivert kısımdan tırnak ucuna kadar gümüş simli oje ile manikürünüzü tamamlayın.


Disco topu dudaklar
Nasıl yapabilirsiniz: Kıyafetinize uygun rujunuzu sürün ve her yerine parlatıcı uygulayın. Far fırçası ile dudak kenarlarına rujunuzun renginde, orta kısmına ise altın tonlarında simleri sürün.


Işıltılı gözler
Nasıl yapabilirsiniz: Göz kapaklarınıza far bazını sürün ve cildinizin emmesine izin vermeden far fırçası yardımı ile gözlerinize pigment uygulayın. Bu esnada gözleriniz mutlaka kapalı olmalı ve cilt makyajınızı sona bırakmalısınız.

Kaynak:http://www.yenisacmodelleri.com/sevgililer-gunune-ozel-guzellik-rehberi.html


( 911 Okunma )